Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Perie tip inel 77.350 plastic
- Număr anunț
- DA21366702
- Autoritate contractantă
- SC ECOVOL SA (CUI 21551614)
- Furnizor / câștigător
- EMAD SERV MILENIUM SRL (CUI RO19078108)
- Cod CPV
- 34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 449,60 RON
- Valoare atribuită
- 449,60 RON
- Data publicării
- 02.10.2018 15:12
- Termen limită
- 07.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.10.2018 16:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
449,60 RON
din 449,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro