Ofertă acceptată Cumpărare directă

CPV: 15842300-5 Dulciuri

Număr anunț
DA21671719
Autoritate contractantă
COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI (CUI 4627283)
Furnizor / câștigător
FIDES EXPRESS SRL (CUI RO28265440)
Cod CPV
15842300-5 · Dulciuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5,37 RON
Valoare atribuită
5,37 RON
Data publicării
06.11.2018 16:05
Termen limită
11.11.2018 17:00
Data finalizării
06.11.2018 16:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5,37 RON

din 5,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.