Ofertă acceptată Cumpărare directă

Extinctoare

Număr anunț
DA21317401
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA BOD (CUI 29425654)
Furnizor / câștigător
TEHNOSTING ECHIPAMENTE SRL (CUI RO14552307)
Cod CPV
35111300-8 · Extinctoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.648 RON
Valoare atribuită
1.648 RON
Data publicării
27.09.2018 09:26
Termen limită
02.10.2018 17:00
Data finalizării
27.09.2018 11:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.648 RON

din 1.648 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.