Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet dermatologie

Număr anunț
DA21681807
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Faget (CUI 4663456)
Furnizor / câștigător
TOTALMED SRL (CUI RO24577279)
Cod CPV
33166000-1 · Aparate si instrumente pentru dermatologie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.976 RON
Valoare atribuită
6.976 RON
Data publicării
07.11.2018 13:32
Termen limită
12.11.2018 17:00
Data finalizării
07.11.2018 13:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.976 RON

din 6.976 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.