Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sapun lichid cu dispenser/pompita

Număr anunț
DA21320089
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE EVIDENTA A PERSOANELOR IASI (CUI 17495311)
Furnizor / câștigător
CRIANCEZ SRL (CUI RO27589880)
Cod CPV
33711900-6 · Sapun (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
56 RON
Valoare atribuită
56 RON
Data publicării
27.09.2018 11:00
Termen limită
02.10.2018 17:00
Data finalizării
27.09.2018 11:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

56 RON

din 56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.