Ofertă refuzată Cumpărare directă

STECHER CAUCIUC 16A BS-163

Număr anunț
DA21674124
Autoritate contractantă
TEATRUL SICA ALEXANDRESCU BRASOV (CUI 4383960)
Furnizor / câștigător
CATENA SRL (CUI RO5885051)
Cod CPV
31680000-6 · Articole si accesorii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
316,80 RON
Valoare finală
316,80 RON
Data publicării
07.11.2018 09:16
Termen limită
12.11.2018 17:00
Data finalizării
07.11.2018 12:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.