Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FURTUN SCURGERE LAVOAR
- Număr anunț
- DA21671459
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.4, MUNICIPIUL RM. VALCEA (CUI 15094186)
- Furnizor / câștigător
- OBIECTE SANITARE SRL (CUI RO12259956)
- Cod CPV
- 44164310-3 · Tuburi si racorduri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 277,42 RON
- Valoare atribuită
- 277,42 RON
- Data publicării
- 06.11.2018 15:49
- Termen limită
- 12.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.11.2018 12:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
277,42 RON
din 277,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro