Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BOILER ELECTRIC TESY PT INCALZIRE ACM, 50L, 2000W
- Număr anunț
- DA21669641
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA AL JUDETULUI CALARASI (CUI 7847020)
- Furnizor / câștigător
- ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
- Cod CPV
- 42161000-5 · Boilere de apa calda (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 302,52 RON
- Valoare atribuită
- 344,54 RON
- Data publicării
- 06.11.2018 14:37
- Termen limită
- 12.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.11.2018 09:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
344,54 RON
din 302,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro