Ofertă acceptată Cumpărare directă

Masina de spalat rufe ARCTIC APL71222BDW0, 7kg, 1200rpm, A+++, alb

Număr anunț
DA21669519
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE "DELTA DUNARII" - INCDDD - TULCEA (CUI RO2646378)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
42716120-5 · Masini de spalat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
840,25 RON
Valoare atribuită
840,25 RON
Data publicării
06.11.2018 14:33
Termen limită
11.11.2018 17:00
Data finalizării
06.11.2018 16:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

840,25 RON

din 840,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.