Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Card PVC Zebra Premier, adeziv, CR80, alb, cod produs 104523-010
- Număr anunț
- DA21669271
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02583 BUCURESTI (CUI RO4192715)
- Furnizor / câștigător
- IT GENETICS S.A. (CUI RO21310535)
- Cod CPV
- 30162000-2 · Carduri inteligente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.245 RON
- Valoare atribuită
- 1.245 RON
- Data publicării
- 06.11.2018 14:25
- Termen limită
- 11.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.11.2018 14:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.245 RON
din 1.245 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro