Ofertă acceptată Cumpărare directă

Fibra Optica Laser Dornier MultiBeam

Număr anunț
DA21668900
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC FILANTROPIA (CUI 4532388)
Furnizor / câștigător
LC RHEA MEDICAL CARE SRL (CUI 22512001)
Cod CPV
33169100-3 · Laser chirurgical (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.940 RON
Valoare atribuită
20.940 RON
Data publicării
06.11.2018 14:13
Termen limită
12.11.2018 17:00
Data finalizării
07.11.2018 12:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.940 RON

din 20.940 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.