Ofertă acceptată Cumpărare directă

EDITARE SI TIPARIRE REVISTA (ZIAR) A3 8 PAGINI COM CRISTIAN

Număr anunț
DA21918448
Autoritate contractantă
COMUNA CRISTIAN (CUI 4728369)
Furnizor / câștigător
SIX ELEVEN AGENCY SRL (CUI 36306850)
Cod CPV
22200000-2 · Ziare, reviste specializate, periodice si reviste (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36.600 RON
Valoare atribuită
36.600 RON
Data publicării
03.12.2018 11:22
Termen limită
08.12.2018 17:00
Data finalizării
03.12.2018 14:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.600 RON

din 36.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.