Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatie auto UAT Zapodeni
- Număr anunț
- DA21918324
- Autoritate contractantă
- COMUNA ZAPODENI (CUI 3337699)
- Furnizor / câștigător
- MOTOR GRUP SRL (CUI RO6634937)
- Cod CPV
- 50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 868,69 RON
- Valoare atribuită
- 868,69 RON
- Data publicării
- 03.12.2018 11:19
- Termen limită
- 08.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.12.2018 13:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
868,69 RON
din 868,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro