Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatii auto SCOALA GIMNAZIALA Kun Kocsard Ojdula CV04MAN

Număr anunț
DA21918311
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Kun Kocsard (CUI 13647859)
Furnizor / câștigător
"AUTO-BOGYO" SRL (CUI RO15184610)
Cod CPV
50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
462,18 RON
Valoare atribuită
462,18 RON
Data publicării
03.12.2018 11:19
Termen limită
08.12.2018 17:00
Data finalizării
03.12.2018 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

462,18 RON

din 462,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.