Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie bicicleta electrica

Număr anunț
DA21917234
Autoritate contractantă
DIRECTIA MOBILITATE URBANA SECTOR 4 (CUI 38872198)
Furnizor / câștigător
ACCES SOLUTIONS SRL (CUI RO15994790)
Cod CPV
34422000-7 · Biciclete cu motor auxiliar (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
128.990 RON
Valoare atribuită
128.990 RON
Data publicării
03.12.2018 10:46
Termen limită
08.12.2018 17:00
Data finalizării
03.12.2018 14:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

128.990 RON

din 128.990 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.