Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TEAVA CORUGATA DIN PEID OD/ID 400mm/343mm SN4
- Număr anunț
- DA21663717
- Autoritate contractantă
- COMUNA TASCA (CUI 2614457)
- Furnizor / câștigător
- EUROEM (CUI RO17161818)
- Cod CPV
- 44164200-9 · Tuburi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 753,96 RON
- Valoare atribuită
- 753,96 RON
- Data publicării
- 06.11.2018 11:14
- Termen limită
- 12.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.11.2018 11:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
753,96 RON
din 753,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro