Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie si montaj sisteme automate de blocare locuri de parcare

Număr anunț
DA21661378
Autoritate contractantă
ORAS VOLUNTARI (CUI 4283481)
Furnizor / câștigător
G.E.A. SOFTWARE & SERVICII SRL (CUI RO16029186)
Cod CPV
31681000-3 · Accesorii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
39.000 RON
Valoare atribuită
39.000 RON
Data publicării
06.11.2018 09:58
Termen limită
11.11.2018 17:00
Data finalizării
07.11.2018 10:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.000 RON

din 39.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.