Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 3,2% sub estimat
ELECTRICE
- Număr anunț
- DA21653134
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Covasna (CUI 9832041)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 42716120-5 · Masini de spalat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.658 RON
- Valoare atribuită
- 3.540 RON 3,2% sub estimat
- Data publicării
- 05.11.2018 13:02
- Termen limită
- 11.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.11.2018 07:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.540 RON
din 3.658 RON estimat
3,2%
Adjudecat la 96,8% din estimat · economie 118 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.