Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TARGA BRANCARD - CADRU INOX SI LATERALE
- Număr anunț
- DA21652544
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
- Furnizor / câștigător
- OVAVINCI S.R.L. (CUI RO31886668)
- Cod CPV
- 33192160-1 · Targi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.530 RON
- Valoare atribuită
- 4.530 RON
- Data publicării
- 05.11.2018 12:40
- Termen limită
- 10.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.11.2018 08:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.530 RON
din 4.530 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro