Ofertă acceptată Cumpărare directă

Plafoniere circulare

Număr anunț
DA21649640
Autoritate contractantă
Comuna Ceatalchioi (Primaria Com Ceatalchioi) (CUI 4508746)
Furnizor / câștigător
EXCLUSIV ENERGO SRL (CUI RO26606125)
Cod CPV
31681000-3 · Accesorii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
323,54 RON
Valoare atribuită
323,54 RON
Data publicării
05.11.2018 11:07
Termen limită
11.11.2018 17:00
Data finalizării
07.11.2018 08:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

323,54 RON

din 323,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.