Ofertă acceptată Cumpărare directă

MEMOTAL 1G/5ML 5FI X 5ML ZENTIVA (PIRACETAMUM)

Număr anunț
DA21642637
Autoritate contractantă
Institutul National de Diabet, Nutritie si Boli Metabolice "Prof. dr. N. C. Paulescu (CUI 4204151)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI RO335278)
Cod CPV
33661600-7 · Psihoanaleptice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
337,50 RON
Valoare atribuită
337,50 RON
Data publicării
02.11.2018 14:06
Termen limită
11.11.2018 17:00
Data finalizării
07.11.2018 08:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

337,50 RON

din 337,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.