Ofertă acceptată Cumpărare directă

MEMORY STICK KINGSTON 16GB DT 50 USB

Număr anunț
DA21677330
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALĂ "DIMITRIE CANTEMIR" ORADEA (CUI 12555714)
Furnizor / câștigător
BN BUSINESS (CUI RO10933694)
Cod CPV
30233180-6 · Dispozitive de stocare cu memorie flash (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21 RON
Valoare atribuită
21 RON
Data publicării
07.11.2018 11:03
Termen limită
12.11.2018 17:00
Data finalizării
07.11.2018 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21 RON

din 21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.