Ofertă acceptată Cumpărare directă

1421

Număr anunț
DA21675247
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Odorheiu Secuiesc (CUI 4245259)
Furnizor / câștigător
SANATMETAL RO SRL (CUI RO17905870)
Cod CPV
33183200-8 · Proteze ortopedice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
62.000 RON
Valoare atribuită
62.000 RON
Data publicării
07.11.2018 09:57
Termen limită
12.11.2018 17:00
Data finalizării
07.11.2018 11:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

62.000 RON

din 62.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.