Ofertă acceptată Cumpărare directă

Medalie Ziua Luptatorului AT in cutie,Medalie RO.100 in cutie

Număr anunț
DA21672351
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0461 BUCURESTI (CUI 4204224)
Furnizor / câștigător
KA PROMOTION LINE SRL (CUI 23118898)
Cod CPV
18512000-1 · Monede si medalii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36.234 RON
Valoare atribuită
36.234 RON
Data publicării
06.11.2018 18:40
Termen limită
12.11.2018 17:00
Data finalizării
07.11.2018 12:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.234 RON

din 36.234 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.