Ofertă refuzată Cumpărare directă

Bavete

Număr anunț
DA21672311
Autoritate contractantă
Primaria Municipiului Tirgu-Mures (CUI 4322823)
Furnizor / câștigător
OVAVINCI S.R.L. (CUI RO31886668)
Cod CPV
18300000-2 · Articole de imbracaminte (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.600 RON
Valoare finală
5.600 RON
Data publicării
06.11.2018 18:09
Termen limită
12.11.2018 17:00
Data finalizării
07.11.2018 12:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.