Ofertă acceptată Cumpărare directă

Documentatie aferenta procesului verbal de punere in posesie in vederea emiterii TP.

Număr anunț
DA21654189
Autoritate contractantă
Comuna Vama (CUI 3896895)
Furnizor / câștigător
TODORAN ADRIAN-DANUŢ - GEODEZ (CUI 38052660)
Cod CPV
71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.000 RON
Valoare atribuită
9.000 RON
Data publicării
05.11.2018 13:39
Termen limită
11.11.2018 17:00
Data finalizării
07.11.2018 08:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.000 RON

din 9.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.