Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet piese de schimb, componente electronice, conform ofertei nr. CLD 011018.01
- Număr anunț
- DA21365975
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 02601 (CUI 25974870)
- Furnizor / câștigător
- CALEIDOSCOP SRL (CUI RO15234212)
- Cod CPV
- 34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.227,30 RON
- Valoare atribuită
- 2.227,30 RON
- Data publicării
- 02.10.2018 14:40
- Termen limită
- 07.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.10.2018 07:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.227,30 RON
din 2.227,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro