Ofertă acceptată Cumpărare directă

Vioara Hora 4/4 avansat

Număr anunț
DA21364012
Autoritate contractantă
COMUNA RACU (PRIMARIA) (CUI 16373057)
Furnizor / câștigător
AGORA-ELECTRONIK SRL (CUI RO16514598)
Cod CPV
37313400-9 · Viori (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.830 RON
Valoare atribuită
4.830,85 RON
Data publicării
02.10.2018 13:34
Termen limită
08.10.2018 17:00
Data finalizării
03.10.2018 15:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.830,85 RON

din 4.830 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.