Ofertă acceptată Cumpărare directă

Diverse materiale de reparatii si piese de schimb

Număr anunț
DA21643957
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL LUPENI (CUI 4375054)
Furnizor / câștigător
VADATI SRL (CUI RO19134950)
Cod CPV
44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.126,63 RON
Valoare atribuită
2.126,63 RON
Data publicării
02.11.2018 16:24
Termen limită
10.11.2018 17:00
Data finalizării
07.11.2018 11:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.126,63 RON

din 2.126,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.