Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE REPARATII

Număr anunț
DA21679112
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE PROTECTIA PLANTELOR SI DE INTRETINERE A DRUMURILOR JUDETENE PRAHOVA (CUI RO12284089)
Furnizor / câștigător
ARTSANI COM SRL (CUI RO14528066)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
289,58 RON
Valoare atribuită
289,58 RON
Data publicării
07.11.2018 11:59
Termen limită
12.11.2018 17:00
Data finalizării
07.11.2018 12:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

289,58 RON

din 289,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.