Ofertă refuzată Cumpărare directă

Hartie xerox copiator A4 Vari Copy

Număr anunț
DA21670395
Autoritate contractantă
Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti (CUI 4266570)
Furnizor / câștigător
LIDANA COM SRL (CUI RO6213822)
Cod CPV
30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.176 RON
Valoare finală
1.176 RON
Data publicării
06.11.2018 15:03
Data finalizării
07.11.2018 14:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.