Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hartie copiator A4 80 g/mp 500 coli/ top
- Număr anunț
- DA21664687
- Autoritate contractantă
- COMUNA FOLTESTI (CONSILIUL LOCAL FOLTESTI) (CUI 3126802)
- Furnizor / câștigător
- ROVAL PRINT SRL (CUI RO14476846)
- Cod CPV
- 30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.064,70 RON
- Valoare atribuită
- 1.064,70 RON
- Data publicării
- 06.11.2018 11:48
- Termen limită
- 12.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.11.2018 12:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.064,70 RON
din 1.064,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro