Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hartie copiator A4 80 g mp 500 coli top
- Număr anunț
- DA21646514
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL MIOVENI (CUI RO24972170)
- Furnizor / câștigător
- DOLEX COM SRL (CUI RO6670360)
- Cod CPV
- 30197644-2 · Hartie xerografica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.108 RON
- Valoare atribuită
- 2.108 RON
- Data publicării
- 05.11.2018 09:28
- Termen limită
- 12.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.11.2018 14:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.108 RON
din 2.108 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro