Acasă · Licitații
· Vanzare de bilete de calatorie si servicii de voiaj cu servicii complete (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
bilet avion Bucuresti - Skopje - 15.10.2018 - 18.10.2018
- Număr anunț
- DA21365048
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Protectie Interna (CUI 36755310)
- Furnizor / câștigător
- QUICK TRAVEL SRL (CUI RO25883438)
- Cod CPV
- 63512000-1 · Vanzare de bilete de calatorie si servicii de voiaj cu servicii complete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.607,56 RON
- Valoare atribuită
- 1.607,56 RON
- Data publicării
- 02.10.2018 14:07
- Termen limită
- 07.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.10.2018 08:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.607,56 RON
din 1.607,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro