Ofertă acceptată Cumpărare directă

BUTELIE ARAGAZ 10KG

Număr anunț
DA21676658
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "MATEI BASARAB (CUI 27661977)
Furnizor / câștigător
DOLGAS SRL (CUI RO17202926)
Cod CPV
09122200-2 · Butan (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
138,66 RON
Valoare atribuită
138,66 RON
Data publicării
07.11.2018 10:42
Termen limită
12.11.2018 17:00
Data finalizării
07.11.2018 10:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

138,66 RON

din 138,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.