Ofertă acceptată Cumpărare directă

POMPE SI ACCESORII

Număr anunț
DA21675481
Autoritate contractantă
AGENTIA JUDETEANA PENTRU PRESTATII SOCIALE BISTRITA-NASAUD (CUI 24726125)
Furnizor / câștigător
ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
Cod CPV
42122000-0 · Pompe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.516,06 RON
Valoare atribuită
1.516,06 RON
Data publicării
07.11.2018 10:05
Termen limită
12.11.2018 17:00
Data finalizării
07.11.2018 10:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.516,06 RON

din 1.516,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.