Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii dirigentie de santier Lucrari provizorii de punere in functiune Refacere D.F. Valea Sasului
- Număr anunț
- DA21362837
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- SANDA ION - DIRIGINTE DE SANTIER (CUI 27919058)
- Cod CPV
- 71356200-0 · Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.039,52 RON
- Valoare atribuită
- 3.039,52 RON
- Data publicării
- 02.10.2018 12:51
- Termen limită
- 08.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.10.2018 09:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.039,52 RON
din 3.039,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro