Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ALFACALCIDOL SANDOZ 0,5 mcg X 30 CAPS. MOI 0,5µg SANDOZ S.R.L.
- Număr anunț
- DA21673478
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF. APOSTOL ANDREI (CUI 4301103)
- Furnizor / câștigător
- MEDIMFARM SA (CUI RO1359259)
- Cod CPV
- 33652200-7 · Terapeutica pentru patologia endocrina (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.744 RON
- Valoare atribuită
- 3.744 RON
- Data publicării
- 07.11.2018 08:47
- Termen limită
- 12.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.11.2018 12:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.744 RON
din 3.744 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro