Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie servicii de intretinere pentru autoutilitara din dotarea Primariei com. Reci

Număr anunț
DA21669510
Autoritate contractantă
Comuna Reci (CUI 4404311)
Furnizor / câștigător
MIDA SRL (CUI RO6682144)
Cod CPV
50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
726,59 RON
Valoare atribuită
726,59 RON
Data publicării
06.11.2018 14:32
Termen limită
11.11.2018 17:00
Data finalizării
06.11.2018 15:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

726,59 RON

din 726,59 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.