Acasă · Licitații
· Piese pentru sobe, masini de gatit, aparate de incalzire a farfuriilor si aparate de uz casnic (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie materiale pentru UMm 01249 Arad
- Număr anunț
- DA21668542
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 02267 (CUI 12489092)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 39722000-9 · Piese pentru sobe, masini de gatit, aparate de incalzire a farfuriilor si aparate de uz casnic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.539,10 RON
- Valoare atribuită
- 15.539,10 RON
- Data publicării
- 06.11.2018 14:01
- Termen limită
- 11.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.11.2018 15:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
15.539,10 RON
din 15.539,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro