Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ALIMENTARE 220 V APARATE DE AER C0NDITI0NAT 9000/12000 BTU/H
- Număr anunț
- DA21663113
- Autoritate contractantă
- AGENTIA DE PLATI SI INTERVENTIE PENTRU AGRICULTURA – Centrul judetean Bihor (CUI 23270909)
- Furnizor / câștigător
- FLIPP IMPEX SRL (CUI RO4982943)
- Cod CPV
- 45331220-4 · Lucrari de instalare de echipament de aer conditionat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 554,73 RON
- Valoare atribuită
- 554,73 RON
- Data publicării
- 06.11.2018 10:56
- Termen limită
- 12.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.11.2018 12:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
554,73 RON
din 554,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro