Ofertă acceptată
Cumpărare directă
eprubete autoclavabile 16/160 mm, volum 20 ml
- Număr anunț
- DA21371754
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE BOTOSANI (CUI 14835931)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
- Cod CPV
- 33793000-5 · Sticlarie pentru laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 289 RON
- Valoare atribuită
- 289 RON
- Data publicării
- 03.10.2018 10:19
- Termen limită
- 08.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.10.2018 11:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
289 RON
din 289 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro