Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Creta scoalara alba, 100buc/cut, patrata
- Număr anunț
- DA21677907
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA MIHAI CODREANU IASI (CUI 17182594)
- Furnizor / câștigător
- BIROTICA RS SRL (CUI RO32329177)
- Cod CPV
- 44922100-0 · Creta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 90 RON
- Valoare atribuită
- 90 RON
- Data publicării
- 07.11.2018 11:21
- Termen limită
- 12.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.11.2018 11:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
90 RON
din 90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro