Ofertă acceptată Cumpărare directă

DULAP STEJAR

Număr anunț
DA21667447
Autoritate contractantă
Comuna Cornereva (CUI 3227742)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39122100-4 · Dulapuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
839,50 RON
Valoare atribuită
839,50 RON
Data publicării
06.11.2018 13:21
Termen limită
11.11.2018 17:00
Data finalizării
07.11.2018 16:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

839,50 RON

din 839,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.