Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet diverse articole

Număr anunț
DA21319028
Autoritate contractantă
Scoala cu clasele I - VIII Unirea, judetul Braila (CUI 17378885)
Furnizor / câștigător
ROVAL PRINT SRL (CUI RO14476846)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
448,35 RON
Valoare atribuită
448,35 RON
Data publicării
27.09.2018 10:23
Termen limită
02.10.2018 17:00
Data finalizării
27.09.2018 10:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

448,35 RON

din 448,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.