Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARE MONTAJ TAMPLARIE PVC CONFORM ANUNT ADV 1036043

Număr anunț
DA21318028
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA ANGHEL SALIGNY AL JUDETULUI VRANCEA (CUI 4297908)
Furnizor / câștigător
TERMOROT TÂMPLĂRIE SRL (CUI 37304483)
Cod CPV
45421150-0 · Lucrari de instalare de tamplarie nemetalica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.400 RON
Valoare atribuită
11.400 RON
Data publicării
27.09.2018 09:48
Termen limită
02.10.2018 17:00
Data finalizării
27.09.2018 11:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.400 RON

din 11.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.