Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet cataloage

Număr anunț
DA21669461
Autoritate contractantă
Centrul Financiar Scoala Gimnnaziala Slivna (CUI 22533462)
Furnizor / câștigător
ROVAL PRINT SRL (CUI RO14476846)
Cod CPV
22461000-9 · Cataloage (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
989,12 RON
Valoare atribuită
989,12 RON
Data publicării
06.11.2018 14:31
Termen limită
11.11.2018 17:00
Data finalizării
07.11.2018 09:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

989,12 RON

din 989,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.