Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotica, pentru echipament de telecomunicatii si pentru echipament audiovizual (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Prestari servicii informatice/Servicii de reparare a computerelor personale
- Număr anunț
- DA40515596
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL CURTEA DE ARGES (CUI 5010099)
- Furnizor / câștigător
- MEDICAL SOFTWARE CONSULT SRL (CUI 36634750)
- Cod CPV
- 50300000-8 · Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotica, pentru echipament de telecomunicatii si pentru echipament audiovizual (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 84.000 RON
- Valoare atribuită
- 84.000 RON
- Data publicării
- 29.05.2026 10:18
- Termen limită
- 05.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.06.2026 09:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
84.000 RON
din 84.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro