Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Aspirator profesional SPRINTUS umed-uscat - Facultatea de Litere si Arte
- Număr anunț
- DA21309302
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "LUCIAN BLAGA" DIN SIBIU (CUI 4480173)
- Furnizor / câștigător
- SERVEXPERT SRL (CUI 15677287)
- Cod CPV
- 42999100-6 · Aspiratoare, altele decat cele de uz casnic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.150 RON
- Valoare atribuită
- 1.150 RON
- Data publicării
- 26.09.2018 12:31
- Termen limită
- 01.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.09.2018 08:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.150 RON
din 1.150 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro