Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Clema de sustinere cu surub, cu perforatie de fixare, 0-26mm, FL 3 TG
- Număr anunț
- DA21677564
- Autoritate contractantă
- R.A. ROMATSA - ADMINISTRATIA ROMANA A SERVICIILOR DE TRAFIC AERIAN (CUI RO1589932)
- Furnizor / câștigător
- CHORUS RESEARCH ENGINEERING DISTRIBUTION S.R.L. (CUI RO13808750)
- Cod CPV
- 44322400-7 · Dispozitive de fixare pentru cabluri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 451 RON
- Valoare atribuită
- 451 RON
- Data publicării
- 07.11.2018 11:11
- Termen limită
- 12.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.11.2018 12:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
451 RON
din 451 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro